W jednej z najpiękniejszych dzielnic Torunia, w historycznej zabudowie Bydgoskiego Przedmieścia, odbudowujemy dawną „Zofijówkę”.

W międzywojennym Toruniu ” Zofijówka” była znanym pensjonatem, pełniącym jednocześnie rolę salonu artystycznego w stylu i tradycji Młodej Polski. Miejscem gdzie zbierali się, dyskutowali i nawiązywali kontakty ludzie sztuki. W latach swojej świetności miejsce to tętniło życiem, skupiając najbardziej światłych ludzi kultury, tworząc jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w międzywojennym Toruniu.

„Miejsce gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością”.

Odrestaurowana ” Zofijówka” to 12 nowoczesnych apartamentów, spełniających wszelkie standardy nowoczesnego budownictwa, a jednocześnie nawiązujące do tradycji architektury międzywojennej. To miejsce gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Historyczny duch kamienicy, sąsiedztwo pięknego Parku Miejskiego, dostępność komunikacji oraz bliska odległość od centrum miasta stanowią o wyjątkowości tego miejsca.

mieszkania

Wybierz mieszkanie

Przygotowaliśmy dla Ciebie mieszkania o zróżnicowanych metrażach, w wielu dobrze przemyślanych układach. Które z nich najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom?

Legenda

  • wybrane
  • wolne
  • rezerwacja
  • sprzedane

lokalizacja

ul. Bydgoska 26

Zamieszkaj w najpiękniejszej części Torunia.

nasi przedstawiciele
odpowiedzą na
wszystkie pytania

Wojciech Jaworski

tel. 661 366 598

email: wj@marrow.pl

Dorota Nowaczewska

tel. 508 339 991

email: dn@marrow.pl

dziennik budowy

Wizualizacje

Zapraszamy do zapoznania się z wizualizacjami i aktualnymi zdjęciami z realizacji.