Pomyśl o nowoczesnym mieszkaniu, które za pomocą inteligentnego systemu sterowania, dopasuje do Ciebie temperaturę wnętrza i poziom oświetlenia. To również mieszkanie wypełnione relaksującą ciszą – Twoja prywatna oaza spokoju, pozwalająca odzyskać równowagę po intensywnym dniu. Zwróćmy również uwagę na nieograniczone możliwości rozwoju, rozrywki i samorealizacji, które daje lokalizacja mieszkań, w jednym z najpiękniejszych i zabytkowych miast Polski.

Właśnie tak wg nas wygląda doskonałe miejsce do życia. Wierzymy, że oferowane przez nasz mieszkania na 63. Pułku Piechoty spełnią wszelkie oczekiwania naszych klientów.

„W zaprojektowanych budynkach, w ramach I i II etapu, powstają łącznie 42 mieszkania o zróżnicowanych metrażach dających szeroki wachlarz możliwości “

Oaza Podgórz to efekt naszego wieloletniego doświadczenia i konsekwentnego dążenia do celu, którym jest stworzenie mieszkań zaspokajających wszelkie potrzeby nabywców. Jako deweloper, działający od lat na toruńskim rynku, doskonale zdajemy sobie sprawę z potencjału, jaki daje lokalizacja w lewobrzeżnej części miasta. Rozumiemy też konieczność odpoczynku od miejskiego zgiełku w spokojnym i przytulnym wnętrzu własnego lokum.

Jesteśmy przekonani, że w naszych mieszkaniach odnajdziesz swój punkt równowagi pomiędzy aktywnym, wielkomiejskim życiem, a potrzebą złapania oddechu w domowym zaciszu.

mieszkania

Wybierz mieszkanie

Przygotowaliśmy dla Ciebie mieszkania o zróżnicowanych metrażach, w wielu dobrze przemyślanych układach. Które z nich najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom?

Legenda

  • wybrane
  • wolne
  • rezerwacja
  • sprzedane

lokalizacja

ul. 63. Pułku Piechoty 63-69

Zamieszkaj w jednym z najpiękniejszych zakątków Torunia i pozwól, by zachwycał Cię i inspirował każdego dnia.

nasi przedstawiciele
odpowiedzą na
wszystkie pytania

Dorota Nowaczewska

tel. 508 339 991

email: dn@marrow.pl

Wojciech Jaworski

tel. 661 366 598

email: wj@marrow.pl

dziennik budowy

Dziennik budowy

Zapraszamy do zapoznania się z wizualizacjami i aktualnymi zdjęciami z realizacji.